Cover Image

HAKKIMIZDA

Tesisimiz , Akdeniz’ in yat turizmine en uygun ve en güzel körfezinde kurulmuştur. Bu cennet köşesine kara veya deniz yolu ile yapacağınız seyahatler hafızanızda unutulmaz tatlar bırakacaktır. Bünyemizde, 50 tekne kapasiteli marina, 7 standart, 2 apart odalı otel, restaurant-bar ve market bulunmaktadır. Marketimiz, botla teslimat yaparak bir ilke imza atmış olup, Hisarönü Koylarındaki tüm market ihtiyaçlarınız için hizmetinizdedir. Bot Taksi hizmetimiz Hisarönü koylarına hızlı ve konforlu ulaşımı sağlamaktadır. Muhteşem doğası, aile sıcaklığındaki ortamı ile siz değerli misafirlerimizi ağırlamak bizleri mutlu edecektir.

MARINETTE marin_icon

arrow right

Hisarönü Körfezini en güzel koylarından biri olan Turgut Pedalo Koyu’nda yer alan, 50 tekne kapasiteli marinamız, kısa ve uzun süre bağlama için hizmetinizdedir.

KONAKLAMA hospitality_icon

arrow right

Deniz kıyısında ve çam ağaçları içindeki 9 odalı otelimizde, doğa ile iç içe unutulmaz bir tatil yapabilirsiniz. Deniz manzaralı, balkonlu, iki kişilik odalarımız rahatlığınız için her türlü konfora sahiptir.

RESTAURANT & BAR restaurant_icon

arrow right

Türk ve dünya mutfaklarından et ve balık yemekleri ile zengin meze çeşitlerini tek çatı altında toplayan restaurantımız, çam ormanları ile çevrili deniz manzarası eşliğinde, damağınızda unutamayacağınız tatlar bırakacaktır.    Alternatif kokteyller yanında, yerli ve yabancı içkilerin görsel bir şölenle sunulduğu barımız, dostlarınızla keyifli sohbetler yapacağınız bir durak olarak tesisimizde yer almaktadır.

MARKET market_icon

arrow right

Ella Yacht Club ‘ da, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bir market bulunmaktadır. 2020 yılında hizmete başlayan marketimizde; teknelere botla serviste yapılmakta olup, Hisarönü Körfezi koylarında demirli teknelerin her türlü market ve sıcak/soğuk yemek siparişleri özenle karşılanmaktadır.

HİZMETLER

frame icon
Restaurant & Bar
frame icon
Konaklama
frame icon
Market
frame icon
Su & Elektrik
frame icon
Wc & Duş
frame icon
Çamaşırhane
frame icon
Açık Otopark
frame icon
Dalgıçlık Hizmetleri
frame icon
Palamar Bot Hizmeti
frame icon
Havaalanı Transferi
frame icon
Araç Kiralama
frame icon
Bot Taksi